-15% Попуст

850.00ден

„Трансформирајте го вашиот простор денес!

Изберете го посакуваниот број на m² и дозволете ни да ја оживееме вашата визија“.

Категорија

Опис

„Внатрешно уредување/визуелизација/хипер реалистични рендери приспособени на вашите потреби од m² (квадратен метар). Без разлика дали обновувате детско катче или реновирате цел кат, нашиот тим е тука да го оживее вашиот идеален простор со неверојатни хипер реалистични слики.

Како работи:

  • Изберете го посакуваниот број на m² (квадратни метри), на пример: 37 m²
  • Соработувајте со нашите стручни дизајнери за да разговарате за вашата визија, стилски преференции и специфични барања.
  • Седнете и опуштете се додека ние прецизно изработуваме висококвалитетно, фотореалистичко прикажување на вашиот простор, доловувајќи го секој детал со прецизност.
  • Добијте ја вашата приспособена визуелизација, овозможувајќи ви да го замислите вашиот простор од соништата пред да пристапите кон реновирање.
  • НАПОМЕНА: Минимална количина за нарачка е 20 m² (квадратни метри).

Што добивате?

2Д технички цртежи на мебелот по мерка и распоред во просторот, и 3Д фото реалистични рендери со висока резолуција, со сенки и осветлување, со една ревизија на понуденото решение, доставени по електронски пат во .jpg, .png или .pdf формат.

Зошто Декорама?

  • Персонализирана услуга прилагодена на вашите единствени потреби.
  • Професионални дизајнери со долгогодишно искуство во внатрешно уредување и визуелизација.
  • Висококвалитетни рендери кои ги оживуваат вашите идеи со неспоредлив реализам.
  • Транспарентни цени врз основа на квадратни метри, обезбедувајќи достапност и флексибилност.
  • Ревитализирајте го вашиот дом или бизнис со нашата беспрекорна услуга за ентериер дизајн/визуелизација/рендерирање. Започнете го вашето патување до неверојатен простор денес!“

Доколку имате било какви прашања поврзани со купувањето на Ваучерот, или дополнителни прашања околу пакетот ве молиме контактирајте на info@dekorama.design