13,500.00ден18,000.00ден

Yellow” Зоран Кардула

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Име:Yellow

Техника: дигитална илустрација

Медиум: принт на свилена хартија 210 g/m2

Тираж:  15

Година: 2021

Детали: рачно потпишана, секоја слика е со нумерација

Рамка: италијанска дрвена рамка А класа

Доколку имате било какви прашања поврзани со купувањето на сликата ве молиме контактирајте на info@dekorama.design

Пишете ни!

Дополнителни информации

Димензии

Димензиите се прикажани за врамен принт

Испорака

Во цената не е вклучена испораката надвор од Скопје