32,890.00ден

Димензија: 105×80×39,8cm

Материјал: Медијапан,иверка,метал

1 на залиха

Категорија

Опис

Зачекорете во свет каде елеганцијата се среќава со функционалноста, каде стилот беспрекорно се поврзува со организацијата.
Замислете смирувачка светло розева висока комода со прекрасни златни рачки, како расцутен цвет, која го краси вашиот животен простор со својата нежна нијанса. 🌸💖
Ова прекрасно парче е повеќе од мебел, таа е ветување за шик живеење. Нејзиниот дарежлив простор за складирање е збогување со нередот, нудејќи светилиште за вашите работи. Имајте хармоничен дом каде сè има свое место.
Остварете ги вашите соништа за вашата дневна со оваа розова висока комода – со нашата Убавица во розево🌸✨Може да ја ѕирнете во салонот на Урбан Олд во ГТЦ (спроти кино Милениум) и да ја купите овде.

 • Димензија:
   • Висина: 105cm (25cm ногарки + 80cm корпус)
   • Ширина: 80cm
   • Длабочина: 39,8cm (38cm корпус + 1,8cm вратички)
 • Материјал: Медијапан,иверка,ногарки од метал

На Ваше барање може да се изработи по мерка и со рачки по желба (push to open, црвени, бели и сл.), за дополнителни прашања контактирајте не на info@dekorama.design