38,940.00ден

Димензија: 50×150×41,8cm

Материјал: Медијапан,иверка,дрво

1 на залиха

Категорија

Опис

Ви ја претставуваме нашата нова светло зелена комода, „тазе“ направена и подготвена да ја видите и купите во продавница на УРБАН ОЛД во ГТЦ или овде! 📺 Совршен спој на стил и функционалност за вашата дневна соба (за ТВ) или „сама“.

 • Димензија:
   • Висина: 50cm (20cm ногарки + 30cm корпус)
   • Ширина: 150cm
   • Длабочина: 41,8cm (40cm корпус + 1,8cm вратички)
 • Материјал: Медијапан,иверка со дрвен декор,ногарки од даб.

На Ваше барање може да се изработи по мерка, со CNC обработка на врати и со рачки по желба, за дополнителни прашања контактирајте не на info@dekorama.design