0.00ден

Ваучер за 5% попуст во ЕЛЕKТРО ПРОМЕТ ДОО

Опис

Декорама во соработка со ЕЛЕKТРО ПРОМЕТ ДОО Ви нуди ексклузивен ваучер за попуст што можете да го користите при купување на апарати за домаќинство (вградена бела техника). Овој ваучер Ви дава право на попуст од 5% на сите нивни производи (освен доколку конкретниот производ не е веќе на акција) 
 
Еве ги деталите за Вашиот ваучер:


Попуст: 5% попуст при купување на вградена бела техника (аспиратори, плотни, фурни, ладилници, машини за перење садови …).
Начин на користење: Попустот се добива со покажување на овој купон/ваучер во продавницата на ЕЛЕKТРО ПРОМЕТ ДОО на ул. Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија.
Валидност: 31.12.2024

За да го користите Вашиот ваучер, едноставно посетете ја продавницата на ЕЛЕKТРО ПРОМЕТ ДОО и покажете го купонот во електронска или печатена форма (заедно со кодот на нарачката пример [#Dekorama Nr./11386]).

Доколку имате какви било прашања или Ви треба дополнителна помош, Ве молиме не двоумете се да не контактирате. Секогаш сме тука да помогнеме.

Електро-Промет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на Германскиот бренд ТЕКА -аспиратори за кујни, апарати за вградување, садопери, чешми и италијанскиот бренд NARDO (економична линија на апарати). Целиот асортиман на Електро-Промет може да го видите на следнава врска.

Пишете ни!

Вие исто така би сакале…